Legutóbbi bejegyzések
Üdvözöljük!

Isten hozta önt a Kökényesdi Általános Iskola hivatalos honlapján!

Kellemes időtöltést és eredményes barangolást!

Feladatunk!

Tájékoztatást nyújtunk pedagógusaink felkészültségéről, tanórai és tanórán kívüli tevékenységeinkről, elért eredményeinkről, aktuális híreinkről, programjainkról és eseményeinkről.

Kedves Látogató!

iskola2

Szeretettel köszöntöm tanintézményünk vezetősége, valamennyi pedagógusa, diákja és alkalmazottja nevében a Kökényesdi Általános Iskola honlapján, ahol betekintést nyerhet iskolánk mindennapi életébe.

A következő oldalakon szeretnénk bemutatni munkánkat, módszereinket, iskolán kívüli tevékenységeinket, mindennapjainkat az iskola falain belül.

Megismerhetik iskolánk szervezeti egységeit, pedagógiai munkánkat, alapdokumentumainkat.

Tájékoztatást nyújtunk pedagógusaink felkészültségéről, tanórai és tanórán kívüli tevékenységeinkről, elért eredményeinkről, aktuális híreinkről, programjainkról és eseményeinkről.

Az itt található képek által betekintést nyerhetnek iskolánk színes világába.

Kellemes időtöltést és eredményes barangolást kívánok!

Üdvözlettel:

Kornis Ágnes Mária, igazgató